Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Domofony i wideodomofony

Domofony Opole – Profesjonalne instalacje domofonowe

Domofon dopasowany do potrzeb klienta

Wygoda sprawdzania kto puka do Twoich drzwi. Instalujemy domofony spełniające oczekiwania każdego klienta. Dzięki naszym rozwiązaniom będziesz wiedział, kto Cię odwiedza. Stosowana przez naszą firmę automatyka budynkowa pozwoli na wyświetlenie twarzy kuriera na wideodomofonie oraz smartfonie.

To nie koniec zalet, dzięki funkcjonalnym połączeniu, będziesz w stanie otworzyć zdalnie furtkę oraz bramę garażową. Bazujemy na wysokim doświadczeniu instalatorskim, oferując usługi montażu oraz serwisu najlepszych domofonów oraz wideodomofonów na terenie Opola i okolic.

Zalety wdrożenia instalacji

Instalacja domofonowa to prosta i intuicyjna konstrukcja, która w prosty sposób zabezpiecza dom oraz biuro.

Nowoczesne domofony opole i wideodomofony pozwalają na bezproblemowy podgląd również w nocy. Ważne przy wyborze odpowiedniego sprzętu jest również trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

  • Prosta budowa i intuicyjna obsługa
  • Niskie koszty eksploatacji
  • Zwiększone bezpieczeństwo
  • Szerokie zastosowanie
  • Zdalny podgląd w domu i na smartfonie
  • Szeroka funkcjonalność
Wysoka niezawodność oraz funkcjonalność

Wideodomofon w smartfonie

Dzięki najnowszym rozwiązaniom i technologii IP jesteśmy w stanie monitorować ruch na posesji prosto z wideodomofonu zainstalowanego przy wejściu. Monitorowanie posesji poprzez domofon pozwala na przekierowanie obrazu bezpośrednio na smartfon klienta z aktualnym widokiem z wideodomofonu.

Niezależnie gdzie jesteś masz podgląd 24/7, dzięki czemu Twój dom i firma są w pełni bezpieczne. Aplikacja mobilna pozwoli na kontakt audio-video z każdego miejsca na ziemi.

Nowoczesne domofony i wideodomofony zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo na terenie Twojej posesji. Skutecznie ułatwiają przyjmowanie gości oraz pełnią rolę monitoringu zabezpieczającego przed włamaniem.

Skorzystaj z naszych usług

Zadzwoń lub napisz – doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!
Rozwiązanie szyte na miarę

Cyfrowy domofon dla domu i firmy

Systemy domofonowe firmy Hikvision są modularne oraz opartę o sieć IP, co sprawia, że są bardzo elastycznym rozwiązaniem. Cały system można bez żadnego problemu rozszerzać i modyfikować. Urządzenia wideodomofonowe firmy Hikvision są rozwiązaniem cechującym się niezawodnością.

Hikvision Video Intercom to kolejna zaleta, która daje możliwość podglądu oraz pełnego zarządzania z poziomu aplikacji mobilnej. To ważna cecha, ponieważ możemy podglądać obraz wideodomofonu z każdego miejsca na ziemi.
Nasi klienci

Współpracują z nami najlepsi

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zaufały nam największe marki na rynku. Dbamy o każdego klienta, aby każda współpraca stawała się wieloletnią.

Zgłoś usterkę poprzez
panel klienta

Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie
zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu
działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.
Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.