Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Instalacje fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne Opole

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym panele fotowoltaiczne posiadają wysoką wydajność wytwarzania energii elektrycznej. Wykorzystując odnawialną energię promieniowania słonecznego jesteśmy w stanie wyprodukować potrzebną dla gospodarstwa energię elektryczną, natomiast nadwyżki oddać do sieci.

Instalacja fotowoltaiczna to świetny sposób, dzięki któremu zaoszczędzimy na rachunkach za prąd. Nadwyżka energii, która została wytworzona może zostać odebrana przez użytkownika w ciągu całego roku.
Sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych

Korzyści instalacji fotowoltaicznej

Finanse

Ekologia

Technologia

Płatność ratalna

Zadzwoń lub napisz – doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!
Fotowoltaika dla domu Opole

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Panele słoneczne zapewniają wiele korzyści, przede wszystkim natury ekonomicznej i ekologicznej. Stanowią stabilną inwestycję, która wraz ze wzrostami cen prądu bardzo szybko się zwraca.

Panele słoneczne wytwarzają czystą energię, bez szkodliwych emisji w odróżnieniu od gazu, ropy naftowej lub węgla, które to emitują wysokie poziomy CO2, co z kolei przyczynia się do globalnego ocieplenia i szkodzi środowisku.
Fotowoltaika dla firmy Opole

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Dzięki panelom słonecznym energia solarna jest gromadzona i wykorzystywana w firmie. Tym samym jesteśmy w stanie bardzo szybko przeliczyć potrzebną ilość paneli fotowoltaicznych oraz dobrać odpowiedni inwerter, który zaspokoi potrzeby energetyczne firmy.

Takie rozwiązanie jest wysoce ekonomiczne, z uwagi na fakt użytkowania energii odnawialnej. Możemy w łatwy sposób kredytować taką inwestycję, dzięki czemu uzyskujemy praktycznie darmową instalację fotowoltaiczną oraz prąd.
Nasi klienci

Współpracują z nami najlepsi

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zaufały nam największe marki na rynku. Dbamy o każdego klienta, aby każda współpraca stawała się wieloletnią.

Zgłoś usterkę poprzez
panel klienta

Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie
zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu
działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.
Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.