Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Kontrola dostępu

Kontroluj czas pracy

Kontrola czasu pracy i dostępu do biura

Podstawową zaletą jest pełna kontrola pracownika od momentu wejścia do momentu wyjścia z pracy. Wszystko dzięki odpowiednim urządzeniom tj. czytnik, karta, brelok, kod dostępu. Weryfikacja użytkownika następuje po zbliżeniu do czytnika lub podaniu odpowiedniego kodu.

Zestaw wyposażony jest w oprogramowanie, które posiada pełne dane o pracowniku. Dodatkową zaletą jest aktywacja odpowiednich elementów blokujących np. drzwi, szlabany, bramy.
Dzięki zaawansowanemu systemowi kontroli dostępu i czasu pracy jesteśmy w stanie skutecznie monitorować każdy ruch w obiekcie. Wyznaczamy konkretne strefy dla odpowiednich pracowników. Prowadzimy profesjonalne usługi instalatorskie na terenie południowej polski, głównie w okolicach Opola. Oferujemy serwis i naprawy pogwarancyjne systemów Satel oraz Roger.

Zalety wdrożenia instalacji

Kontrola dostępu jest jednym z najczęściej stosowanych systemów bezpieczeństwa oraz czasu pracy.

  • Kontrola dostępu do pomieszczeń lub strefy
  • Zmniejszenie niepotrzebnych kosztów
  • Bezpieczeństwo dostępu do firmy
  • Automatyzacja zliczania godzin pracy
  • Weryfikacja zachowań pracowników
  • Brak potrzeby używania kluczy
  • Łatwa rozbudowa systemu
Wysoka niezawodność oraz funkcjonalność

System kontroli dostępu Opole

System kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy doskonale sprawdza się w obiektach o wysokim natężeniu ruchu. Są to obiekty takie jak centra handlowe, małe i duże biura, hale produkcyjne, magazyny, szkoły, przedszkola czy instytucje użytku publicznego.

Rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne zarówno dla pracowników jak i pracodawcy. Po odpowiednim skonfigurowaniu systemu kontroli dostępu i czasu pracy jesteśmy w stanie dokładnie monitorować każdy ruch pracowników.

Skorzystaj z naszych usług

Zadzwoń lub napisz – doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!
Nasi klienci

Współpracują z nami najlepsi

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zaufały nam największe marki na rynku. Dbamy o każdego klienta, aby każda współpraca stawała się wieloletnią.

Zgłoś usterkę poprzez
panel klienta

Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie
zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu
działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.
Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.