Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

System monitoringu

Monitoring domu i firmy

Profesjonalny monitoring Opole

Świadczymy usługi w zakresie instalacji systemów bezpieczeństwa. Wykonujemy usługi takie jak monitoring w okolicach miasta Opole. Oferujemy najnowsze technologie zgodne z finansowymi warunkami klienta. Nasze instalacje obejmują technologie analogowe oraz IP. Wszystko opieramy na doświadczeniu, które zdołaliśmy uzyskać na przestrzeni lat.

Celem instalacji monitoringu jest zapewnienie pełnej ochrony oraz bezpieczeństwa mienia. Z naszymi instalacjami poczujesz pełne bezpieczeństwo oraz spokój.

Zalety monitoringu wizyjnego

Współczesne rozwiązania pozwalają zapewnić wysokie bezpieczeństwo w domu i firmie. Wychodząc naprzeciw klientom zapewniamy profesjonalne instalacje monitoringu, pozwalające przeciwdziałać zagrożeniom.

Monitoring 24/7

Rejestracja obrazu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zdalny podgląd

Podgląd z urządzeń mobilnych z każdego miejsca na ziemi.

Podgląd w nocy

Obsługa podglądu z kamer w nocy w kolorze i w szarości.

Powiadomienia

Otrzymuj powiadomienia SMS oraz PUSH.

Rozpoznawanie twarzy

Rozpoznawania twarzy to doskonałe narzędzie dla firm.

Rejestracja pojazdów

Odczytywanie i rejestrowanie numerów tablic pojazdów.

Pomiar temperatury

Badanie temperatury ludzi znajdujących się w oku kamery.

Liczenie osób

Rejestracja ilości osób oraz wykrywanie kolejek.

Skorzystaj z naszych usług

Zadzwoń lub napisz – doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!
Certyfikowany partner największych firm

Specjalistyczne rozwiązania dla firm

Budynki biurowe

Budynki biurowo-korporacyjne to przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo. Elastyczność i optymalne działanie to klucz do sukcesu.

Centra handlowe

Proponowane przez nas systemy zabezpieczeń nie rzucają się w oczy i są niezawodne. Bazujemy na rozwiązaniach Bosch Building Technologies.

Kolej i lotniska

Doświadczenie instalatorskie i wsparcie firmy Bosch pozwala nam na montaż najbardziej zaawansowanych systemów wizyjnych dla kolei i lotnisk.

Produkcja przemysłowa

Zapewnienie wydajności w fabryce, przeciwdziałanie zagrożeniom takim jak pożar, wypadki i sabotaż. Maksymalna efektywność i wydajność pracy.

Placówki publiczne

Ochrona obwodowa, wykrywanie strzałów broni palnej, ewakuacja głosowa. Szeroka oferta specjalistycznych rozwiązań dla sektora użyteczności publicznej.

Hotele

Zaawansowane rozwiązania monitoringu dla hoteli, które pozwolą zapanować na całym obiektem z jednego miejsca. Kamery rozpoznające zagrożenia pożaru i dymu.

Monitoring dla dużych firm

Dla zaawansowanych zadań i wymagających klientów stosujemy specjalistyczne rozwiązania firmy Bosch. System wizyjny monitoringu wraz z możliwością roszerzenia pamięci dyskowych w macierzy.

System wizyjny Bosch oferuje szeroki wybór inteligentnych rozwiązan dla różnych gałęzi przemysłu. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zastosować odpowiednie rozwiązanie.

Monitoring Bosch to nie tylko zapis i podgląd kamer, ale przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, które przygotowane są dla najbardziej wymagających klientów.
Nasi klienci

Współpracują z nami najlepsi

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zaufały nam największe marki na rynku. Dbamy o każdego klienta, aby każda współpraca stawała się wieloletnią.

Zgłoś usterkę poprzez
panel klienta

Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie
zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu
działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.
Zgłoś usterkę lub problem techniczny przez specjalnie zaprojektowany panel zgłoszeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu działamy szybko i sprawnie automatycznie informując klienta.